Охорона МАФів і магазинів

Охоронна компанія Кардинал

Пультова охорона МАФів та магазинів

Щоб розібратись в суті послуг, що ми надаємо, спочатку варто зрозуміти, що представляє собою таке поняття, як пультова охорона магазинів. Це сигналізація, точніше, ціла система технічних засобів, призначених для охорони майна клієнтів.

Пультова охорона МАФів має на увазі цілодобовий нагляд за станом встановленої сигналізації, який виконують співробітники нашої компанії. Також в комплекс даної послуги входять відправка сповіщень про стан охоронного обладнання й оперативне реагування на сигнали тривоги. Відмітимо, що на даний момент це найбільш якісний, популярний та надійний захист від незаконного проникнення до вашого магазину (МАФу), від пожежі та інших раптових технічних аварій.

Переваги:

Установка централізованої охоронної системи має ряд позитивних аспектів:

ефективну охоронну систему, що працює без збоїв

цілодобове спостереження за вашим майном

більш низьку вартість в порівнянні з фізичною охороною магазину й МАФу

можливість отримання додаткових послуг (наприклад, встановлення протипожежних датчиків тощо)

Замовити послугу

Залиште свої контактні дані, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Питання і відповіді

Як формується вартість охоронних послуг?

Сума для оплати послуг компанії, що надає обладнання для пультової охорони магазинів (МАФів) складається з декількох пунктів, а саме: ціни самого обладнання, вартості його монтажу та абонентської плати. Також на її розмір впливає, який вид сигналізації встановлюється, наприклад, охоронна чи пожежна, обладнання для яких відрізняється і відповідно має різну ціну. Ще один фактор, що впливає на вартість послуг, – наявність специфічних вимог у самого клієнта.

Які додаткові послуги ви можете надати?

За бажанням клієнтів ми надаємо послуги по установці та супроводі датчиків різних типів і різного призначення. Наприклад, для подачі сигналу про витік газу (води), виникнення пожежі чи аварійних ситуацій.

Які позитивні сторони організації такого типу охоронної системи?

Пультова охорона магазину має такі переваги, як відсутність так званого «людського фактору», можливість підключення до вашої системи різного типу датчиків, постійне спостереження.

Як працює пультова охорона магазинів (МАФів): основні принципи її роботи

Встановивши охоронну систему в своєму торговому приміщенні, ви отримаєте надійний захист від незаконного проникнення і швидке реагування працівників на виникнення надзвичайних ситуацій (пожежі, витоку води чи газу). Принцип роботи такої сигналізації полягає в тому, що наша компанія обладнає ваш магазин чи МАФ спеціальними датчиками, які будуть подавати сигнал на спеціальний пульт управління. А охоронці фірми, знаходячись за ним цілодобово, спостерігають за сигналами, що надходять. Це дає можливість оперативно відреагувати на виниклу ситуацію та ефективно її усунути.

Залежно від площі об’єкта, що охороняється, та його планування, датчики спрацьовують від таких дій:

 • відкриття вікон;
 • відкриття вхідних дверей;
 • розбиття скла у віконному та дверному отворі.

Також для пультової охорони магазину працівники компанії встановлюють різноманітні датчики руху, які надчутливі і програмуються таким чином, щоб реагували на рухи людини.

Наступним етапом монтажу охоронного обладнання є встановлення контрольно-прийомного приладу. Основними вимогами до його роботи є такі фактори:

 • швидкий збір та обробка сигналів з датчиків;
 • оперативна передача сигналу на сумісний з пультом екран на диспетчерському пункті;
 • використання якісного обладнання, з яким ніколи не виникає проблем.

Отже, схема роботи пультової охорони магазинів така: у разі надходження від датчиків будь-якого типу сигналу тривоги, які аналізує контрольно-прийомний прилад і направляє їх на пульт. Для ефективної роботи системи ми використовуємо різноманітні види зв’язку:

 • телефонні лінії;
 • радіоканали;
 • послуги операторів мобільного зв’язку;
 • пакетний радіозв’язок загального користування (GPRS).

Після отримання сигналу на пульт наш оператор опрацьовує його та приймає відповідне рішення про подальшу реакцію на отримане повідомлення.

Якщо виникла потреба, ми відправляємо на об’єкт, що охороняється, групу мобільного реагування, яка обов’язково повинна бути екіпірована бронежилетами, шоломами, ліхтариками та газовими балончиками (можливо і травматичною зброєю). Все це необхідно для затримання порушників та передачі їх правоохоронним органам. Наші екіпажі працюють цілодобово без вихідних та перерв для вашого спокою.

Які підрозділи створені для пультової охорони магазинів

Компанія для забезпечення пультової охорони магазинів має такі підрозділи:

 • диспетчерський пункт (на нього надходить сигнал);
 • групи швидкого реагування;
 • відділ технічного забезпечення, що виконує монтаж та гарантійне обслуговування обладнання системи безпеки;
 • відділ аналітики для цілодобового спостереження за сигналізацією і моніторингу сигналів, що надходять.

Які варто встановлювати датчики і для чого потрібна пультова охорона МАФів

Для пультової охорони МАФів дуже важливий момент вибору датчиків, які, в свою чергу, бувають провідні та безпровідні. Щоб ваш будинок був захищений якісніше, потрібно обирати датчики комбінованого типу.

Наша компанія пропонує вашій увазі такі види датчиків:

 • об’ємні – якщо в будинок прокрались сторонні люди, одразу ж реагують;
 • вібраційні – вони просто необхідні для тримання під контролем підлоги, стін, даху; також чудово реагують на проломи та руйнування різного роду;
 • магнітоконтактні – служать для попередження проникнення через вікна та двері;
 • фасадні – сигналізують про розбиття скла.

Пультова охорона МАФів та магазинів необхідна для:

 • забезпечення цілодобової охорони вашого торгового об’єкта;
 • виїзду групи швидкого реагування, що діє відповідно до заздалегідь створеного замовником плану;
 • можливості довгої відсутності людей у приміщенні, але при цьому збереженні майна в цілісності;
 • впевненості, що якщо пролунав сигнал тривоги, то наші співробітники не залишать магазин, поки не розберуться з причиною даного сигналу;
 • оперативної передачі інформації всім необхідним службам (МНС, поліції, швидкій допомозі, газовій службі тощо).

Звертайтесь до нас і ви отримаєте надійну сигналізацію, яка дозволить вам не турбуватись за цілісність магазину чи МАФу в будь-який час дня.