Охоронна компанія Кардинал

Сучасні реалії такі, що кожен з нас може стати жертвою злочинного світу. Ніхто не застрахований від того, що завтра його квартиру не «винесуть», а найнадійніший працівник не виявиться злодієм. Хто може бути впевнений, що йдучи з роботи, його НЕ наздожене група кримінальних недоброзичливців, яка обікраде? Пора сказати: «Стоп зазіханням на своє майно і озирання на всі боки!». Все що вам необхідно для повної безпеки - надійна охоронна компанія! Київ під надійним захистом Кардинала! Ми гарантуємо безпеку вашого житла, будинки, офісу чи магазину. Наші навчені фахівці, які присвятили життя вашої безпеки, готові забезпечити вам цілодобову захист, щоб ви могли спати спокійно. Всілякі сучасні охоронні системи дають можливість гарантувати повну безпеку вам і вашому майну. Досить покладатися на «авось», адже є перевірена охоронна служба, готова прийти на допомогу в будь-яку хвилину. Ми пропонуємо найширший спектр охоронних послуг.

Цілодобовий захист

Цілодобовий захист

Ми на варті Вашої безпеки 7 днів на тиждень, 24 години на добу. Оперативність реагування і чітко продумані сценарії дії в будь-якій ситуації доводять свою ефективність

Тільки професіонали

Тільки професіонали

Ретельна підготовка і навчання кадрів - ось, що гарантує якість нашої роботи. Налагоджені бізнес-процеси ніколи не дають збою

Сучасний підхід

Сучасний підхід

Ми в курсі всіх новинок в сфері охорони і з максимальною швидкістю впроваджуємо ноу-хау в свою роботу. Ви можете бути впевненими за свою безпеку

об'єктів під охороною

об'єктів під охороною

захищених клієнтів

захищених клієнтів

обладнаних автомобілів

обладнаних автомобілів

професійних співробітників

професійних співробітників

Довірте Вашу безпеку нам!

Замовте послугу охорони на сайті, і отримаєте в подарунок
знижку на місяць обслуговування в нашій компанії!

Наші клієнти

Відгуки клієнтів

Чому обирають нас

Репутація, заслужена роками

Ми розуміємо, що наша робота - це завжди ризик. Кожен з наших співробітників, вирушаючи на об'єкт, віддає собі звіт в тому, що статися може що завгодно. Але це нас не зупиняє. Якщо ми беремося за охорону об'єкта - свою роботу ми виконуємо сумлінно, всупереч усьому. Саме таке ставлення до улюбленого виду діяльності винагороджується довірою наших клієнтів

Якість послуг, що надаються

Перелік послуг нашої охоронної фірми досить широкий. Ми готові охороняти як приватні невеликі об'єкти, так і великі підприємства. Ми уважно стежимо за всіма тенденціями в сфері охорони, регулярно перевіряємо техніку і постійно проводимо навчання персоналу з метою підвищення їх компетенцій

Лояльна цінова політика

Охорона повинна бути недорогий. Ми розуміємо, що безпека вашого бізнесу або особистого житла - особливо важливий і значущий фактор для вас. Втрати від крадіжок зловмисників, часом, бувають несумірні. Ми подбали про те, щоб кожен міг скористатися нашими послугами. Гнучкі тарифи та індивідуальний підхід до кожного клієнта - ось наше кредо

Перевірена охоронна фірма - запорука вашого спокою!

В сучасному світі дуже важко обходитися без надійного захисту. Світ давно став цивілізованим, проте злочинців це не торкнулося. Тому ховати гроші в банку, а діаманти бабусі під матрац, в надії, що їх там не знайду - не варіант. Спритні злодюжки навчилися вже давно знаходити навіть самі затишні місця. Саме тому, охорона і безпека вашого майна не повинна полягати в «заховати подалі і глибше». Але захистити свої матеріальні цінності може не вистачити, особливо, якщо крадіжка може відбутися у вашому ж присутності. Звичайна відлякує звукова сигналізація навряд чи врятує від розбійного нападу. Оптимальним варіантом є пультова охорона, коли на сигнал тривоги виїжджає група швидкого реагування для прийняття певних заходів. Тільки перевірена охоронна фірма зможе забезпечити вам надійний захист.

Переглядаючи масу всіляких способів захистити себе і своє житло, недосвідчена людина може просто розгубитися в різноманітті всіляких систем і устаткування. Саме з цієї причини, рекомендується звертатися за кваліфікованою допомогою фахівця, який допоможе вам визначитися. Можливо ви почали підозрювати співробітника в крадіжці? Тоді має сенс обмежиться відеоспостереженням, яке дозволить зловити злодюжку «на гарячому». Щоб убезпечити себе від таких неприємних ситуацій, вам просто необхідна охоронна фірма.

Київ - мегаполіс, в якому відкрито безліч можливостей, і для людей, які бажають поживитися за чужий рахунок. Досвідчені фахівці компанії Кардинал - це надійне плече, яке буде охороняти вказаний об'єкт, як «зіницю ока». Ми пропонуємо цілий спектр послуг, тому вам не потрібно шукати особисту охорону і фахівця з охоронній системі в різних компаніях. Не звикли довіряти техніці? Тоді ми пропонуємо вам фізичну охорону офісу, складу або магазину, які цілодобово стежитимуть за безпекою на ввіреному їм об'єкті. Потрібна надійна охоронна служба, Київ? Не варто витрачати час на пошуки, телефонуйте до нас вже сьогодні, і ви переконаєтеся, що можна спати спокійно і не переживати про можливі зломи, проникненнях і різних погрозах.

Охоронна компанія - ваш надійний тил!

Однак, постраждати можна не тільки від несанкціонованого проникнення зі зломом або від розбійного нападу. Директор підприємства може і не підозрювати, що співробітники спізнюються на роботу, а отримують зарплату як за повний робочий день. Або залишатися після закінчення робочого дня і потихеньку виносити секретну інформацію, цінне майно. Запис в журналі? Це вже минуле століття. На допомогу вам прийде охоронна компанія, яка встановить вам систему контролю доступу.

Дана послуга передбачає можливість установки таких приладів, як:

 • зчитувальні електронні апарати;
 • лічильники відвідувачів;
 • турнікети;
 • датчики руху;
 • сигналізація і багато іншого.

Такі системи дозволяють фіксувати час приходу на роботу співробітників, обмежити доступ стороннім на підприємство, розблокувати входи і виходи в разі екстрених ситуацій та багато іншого. Яка б не була причина вашого сумніви в безпеці, сміливо звертайтеся в охоронне агентство. Київ і жителі вже давно зробили правильний вибір, звернувшись в компанію Кардинал.

Зрозуміло, що довірити своє майно, цінності та навіть своє життя будь-кому - це дуже складно. Однак сподіватися, що конкретно Вас пронесе і всі біди обійдуть стороною - краще не варто. Захистіть себе, щоб 100% уникнути будь-якої неприємної ситуації, адже для цього і існує наша охоронна організація, яка зводить можливі прецеденти до нуля. Скориставшись пультової охороною, ви зможете уникнути не тільки несанкціонованого проникнення. Дана послуга встановлюється також для захисту від пожежі, витоку побутового газу та інших неприємностей, які можуть статися під час вашої відсутності.

Зверніться в охоронне агентство - забезпечте собі спокійне життя!

Погодьтеся, що дуже прикро, коли все нажите непосильною працею дістається людині, що промишляє крадіжками. Вистачити терпіти таке! Довірте охорону майна свого і своїх близьких професіоналам, які спеціалізуються на безпеці. Охоронне агентство - це єдина можливість захистити ваш будинок, офіс, підприємства і навіть ваше життя від посягань. Компанія Кардинал - це:

 • 100% виконання всіх прописаних пунктів договору;
 • ультрасучасне і якісне обладнання;
 • спеціально навчений технічний персонал;
 • підготовлені співробітники особистої охорони;
 • відмінний сервіс;
 • широкий асортимент послуг.

Жителі верхніх поверхів наївно вважають, що вони захищені від проникнення. Однак, спритні руки «домушників» навчилися відкривати найскладніші замки. Встановіть охоронну систему на вікна, двері і можете зі спокійною душею відправлятися на роботу або у відпустку. Також можна встановити датчики руху - це стане відмінним доповненням, яке гарантуватиме вищий ступінь захисту.

Звернувшись за консультацією в наше охоронне підприємство, ви отримаєте максимально вичерпну інформацію по послугах, що надаються. У кожній окремій ситуації має сенс скористатися однією або кількома послугами з охорони. Наприклад, для невеликої фірми досить було б встановити відеоспостереження і скористатися фізичною охороною.

Пам'ятайте, що для нас головне - ваша безпека. Тому ми намагаємося докласти максимум зусиль і вжити всіх необхідних заходів, проби захистити вас від усіляких неприємностей. Кардинал - це найнадійніша і перевірена охоронна компанія. Київ і жителі можуть бути спокійні, коли вони під захистом сильних, умілих і професійних співробітників нашої фірми. Не витрачайте час даремно, адже ви самі розумієте, що краще запобігти неприємні ситуації, ніж потім в паніці вирішувати.