info@ok-kardinal.com.ua

+380 (50) 489-2549 +380 (67) 573-9998

Охоронна компанія «Кардинал»

Охоронна компанія «Кардинал» була заснована в 2016 році. За цей час ми зайняли лідируючі позиції на ринку фізичної охорони.

На даний час ми розвиваємо технічне направлення охоронних послуг: встановлюємо охоронне обладнання та ставимо об’єкти на пультову охорону, проектуємо та монтуємо системи відеоспостереження.

Головне ядро компанії – це його співробітники. Завдяки їх професійним знанням, здібностям та бажання розвиватись, компанія займає лідируючі позиції на ринку.

Наша мета: звільнити людей від відчуття тривоги і турбот про вашу безпеку.
Ми працюємо заради того що люди мали можливість спокійно займатись своїми справами.

Надаємо послуги охорони
«Кардинал» - це:
Цілодобовий захист
Цілодобовий захист

Ми на варті вашої безпеки 7 днів на тиждень, 24 години на добу. Бригада швидкого реагування приїздить від 2 до 7 хвилин на місце виклику готові діять по всім можливим сценаріям.

Тільки професіонали
Тільки професіонали

Ретельний відбір та підготовка кадрів гарантує якість результату нашої роботи. Чуйні менеджери, скрупульозні бухгалтера, досвідчені інженери і підготовлені охоронці стежать за тим, щоб робочі процеси не давали збій.

Сучасний підхід
Сучасний підхід

Ми відвідуємо міжнародні виставки індустрії безпеки слідкуємо за інноваціями ринку і впроваджуємо їх в свою роботу.

об'єктів під охороною

захищених
клієнтів

обладнаних автомобілів

професійних співробітників

Довірте Вашу безпеку нам!

Замовте послугу охорони на сайті, і отримаєте в подарунок
знижку на місяць обслуговування в нашій компанії!

Наші клієнти

Перевірена охоронна фірма - запорука вашого спокою!

У неспокійний час дуже важко обходитися без надійного захисту. Побутову техніку не сховати під матрац, комп'ютер і ігрову приставку — не віднести в банківську комірку, адже цим Ви користуєтеся щодня. На це і розраховують сучасні злодії. Переглядаючи способи захисту себе і свого житла, ви можете розгубитися в достатку видів охорони. Вирішити, який з них покриває потреби, непідготовленій людині складно, тому, рекомендується звернутися за кваліфікованою допомогою.

Найпопулярнішої звукової сигналізації може бути недостатньо. Оптимальний варіант - пультова охорона, коли на сигнал тривоги виїжджає група швидкого реагування. Перевірена охоронна фірма забезпечить вам надійний захист.

Підозрюєте співробітника в крадіжці? Тоді є сенс обмежиться відеоспостереженням. Установка камери може запобігти крадіжки, або дозволить спіймати на гарячому. Щоб убезпечити себе від подібних неприємних ситуацій, вам просто необхідна охоронна фірма.

Досвідчені фахівці компанії Кардинал - надійне плече, яке охороняє зазначений об'єкт, як «зіницю ока». Ми пропонуємо послуги охорони для бізнесу та приватних осіб тому вам не потрібно шукати особисту охорону та охоронну систему в інших компаніях.

Наскільки технологічними не були б датчики і сигналізації, обладнання може давати збій або вартість перевищує допустимі витрати. Тоді ми пропонуємо вам фізичну охорону офісу, складу або магазину. Ми цілодобово будемо стежити за безпекою на ввіреному об'єкті.

Потрібна надійна охоронна служба, Київ? Не витрачайте час на пошуки, телефонуйте до нас вже сьогодні, і ви переконаєтеся, що можна спати спокійно, не переживати про можливі зломи, проникненнях і інші загрози.

Охоронна компанія - ваш надійний тил!

Постраждати можна не тільки від несанкціонованого проникнення зі зломом або від розбійного нападу. Ви можете і не підозрювати, що співробітники спізнюються на роботу, а отримують зарплату за повний робочий день. Може немає контролю за санітарними зонами, куди можуть потрапити співробітники без спец. одягу нехтуючи встановленими правилами? Запис в журналі? Це вже минуле століття. На допомогу вам прийде охоронна компанія, яка встановить вам систему контролю доступу.

Дана послуга передбачає можливість установки таких приладів, як:

 • зчитує електронний апарат;
 • лічильники відвідувачів;
 • турнікети;
 • датчики руху;
 • сигналізація і багато іншого.

Такі системи дозволяють фіксувати час приходу на роботу співробітників, обмежити доступ стороннім на підприємство, розблокувати входи і виходи в разі екстрених ситуацій та багато іншого. Яка б не була причина вашого сумніви в безпеці, сміливо звертайтеся в охоронне агентство. Київ і жителі вже давно зробили правильний вибір, звернувшись в компанію Кардинал.

Зрозуміло, що довірити своє майно, цінності та навіть своє життя будь-кому - дуже складно. Однак сподіватися, що конкретно Вас біди обійдуть стороною - краще не варто. Захистіть себе, щоб уникнути неприємних ситуацій, адже для цього і існує наша охоронна організація, яка зводить можливі прецеденти до нуля. Скориставшись пультової охороною, ви зможете уникнути не тільки несанкціонованого проникнення. Дана послуга встановлюється також для захисту від пожежі, витоку побутового газу та інших неприємностей, які можуть статися під час вашої відсутності.

Зверніться в охоронне агентство - забезпечте собі спокійне життя!

Довірте охорону свого майна і майна своїх близьких професіоналам, які спеціалізуються на безпеці. Охоронне агентство - єдина можливість захистити ваш будинок, офіс, підприємства і навіть ваше життя від посягань.

Компанія Кардинал - це:

 • 100% виконання всіх зобов'язань;
 • використання обладнання Ajax, Макс, Satell і Оріон; Hikvision, Dahua, Uniview, Partizan.
 • спеціально навчені інженери;
 • підготовлені співробітники особистої охорони;
 • сервіс;
 • широкий асортимент послуг.

Спритні руки крадіїв навчилися відкривати найскладніші замки. Встановіть охоронну систему на вікна, двері і можете зі спокійною душею відправлятися на роботу або у відпустку. Забезпечити ступінь захисту ще вище можна доповнивши квартиру датчиками руху.

Звернувшись за консультацією в наше охоронне підприємство, ви отримаєте відповіді на всі питання по наданих послуг. Залежно від запитів і потреб ми підберемо для вас необхідну охорону. Для офісу досить встановити сигналізацію з сигналом на телефон і / або пункт охорони.

Пам'ятайте, що для нас головне - ваша безпека. Тому ми докладаємо максимум зусиль щоб захистити вас від всіляких неприємностей. Кардинал - надійна і перевірена охоронна компанія. Мешканці Києва спокійні, коли вони під захистом сильних, умілих і професійних співробітників нашої фірми. Не витрачайте час даремно, адже ви самі розумієте, що краще запобігти неприємні ситуації, ніж потім в паніці вирішувати їх.