info@ok-kardinal.com.ua

+380 (50) 489-2549 +380 (67) 573-9998
Прибирання після ремонту

Прибирання після ремонту

Після ремонту залишається купа плям, сміття та пилу. Прибирати це дуже довго. Іноді самостійно це потрібно робити кілька разів.

Щоб уберегти себе від цих турбот, просто зверніться до корпорації "Кардинал". Наші фахівці знають, чим відтерти фарбу від ламінату чи розлучення на склі.

Переваги корпорації "Кардинал"

Наші співробітники – фахівці з великим досвідом роботи Ми закуповуємо якісні миючі засоби, які не зашкодять поверхням і не залишають плям. Ми маємо професійну техніку для прибирання. Ми працюємо з приватними особами, компаніями та держ. структурами
Розповсюджені питання
Ви працюєте одноразово чи можна замовити прибирання щомісяця?

Так, ви можете замовити у нас прибирання один раз після ремонту, а потім періодичне прибирання щотижня, кожні два тижні або щомісяця.

Ви зможете відмити засохлу фарбу?

Наші фахівці повинні оцінити особисто, але якщо ремонт свіжий, є велика ймовірність, що так.

Ви вивозите будівельне сміття?

Ми співпрацюємо з компаніями з вивезення та перероблення будівельного сміття.

Прибирання після ремонту у Києві та Україні

Після ремонту на підлогу сиплеться багато пилу та бруду. Вікна заляпуються фарбою та будівельною піною. А якщо ремонт робиться по кімнатах, то цілком природно, що в інших кімнатах буде пилюка і бруд, як би сильно не намагалися. Саме тому скористатися послугами клінінгу — не дурість, а необхідність. Тому зверніться до нас, до корпорації "Кардинал", і ми забезпечимо чистоту після ремонту.

Що входить до збирання після ремонту?

  1. Збір та вивіз будівельного сміття. Шматки гіпсокартону, старі шпалери, дроти — це збирається в мішки і вивозиться нашими підрядниками на утилізацію.
  2. Прибирання будівельного пилу. Для цього використовуються спеціальні професійні пилотяги з великим об'ємом мішка та сильною тягою. Після сухого прибирання необхідно провести легке вологе прибирання.
  3. Видалення слідів ремонту. Плями фарби, шпаклівки, клею - все це потрібно прибрати з різних поверхонь і для кожної ми підбираємо потрібні хімікати, щоб нічого не зіпсувати.
  4. Стандартне прибирання. Коли слідів від ремонту вже немає, до чистоти не вистачає стандартного прибирання: миття підлоги, витирання пилу, протирання люстри та інше.