info@ok-kardinal.com.ua

+380 (50) 489-2549 +380 (67) 573-9998
Клінінг

Клінінг

Охоронна корпорація "Кардинал" у 2021 році відкрила новий напрямок – клінінг. Прибирання – невід'ємна послуга на об'єктах, які ми охороняємо.

Часто, клінінг – менеджерам доводиться під наглядом охорони прибирати приміщення особливої ваги. Тому клієнтам спокійніше, коли і прибиральниць наймає компанія, яка розуміється на безпеці.

Переваги корпорації "Кардинал"

Підбір та перевірка кадрів з відповідальністю, як і при виборі охорони. У нас є дороге обладнання для збирання. Ми контролюємо результати роботи наших прибиральників. Ми працюємо з виробниками побутової хімії безпосередньо. Клінінг на висоті – не проблема. Ми маємо сертифікованих промислових альпіністів у штаті.
Розповсюджені питання
Чи працюєте ви з приватними особами?

Так! Ми будемо раді допомогти вам у щотижневому прибиранні та у генеральному прибиранні раз на місяць у вашій квартирі.

Які послуги клінінгу ви надаєте?

Корпорація "Кардинал" – це великий спектр послуг: прибирання офісу, клінінг квартири, клінінг з альпіністами на висоті, клінінг на виробництвах.

Чи є у вас миюче обладнання?

Ми надаємо послуги клінінгу використовуючи миючі пилососи, відпарювачі, вакуумні очисники, обладнання для робіт на висоті.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кому у Києві потрібні послуги прибирання?

  • Бізнес-центрам та торговим центрам.
  • Житловим комплексам та котеджним містечкам.
  • Банкам та філіям банків.
  • Логістичним центрам, складам та відділенням.
  • Супермаркетам та магазинам.
  • Кінотеатри.
  • Розважальним центрам.

Чому звернутися до корпорації Кардинал вигідніше, ніж найняти прибиральницю самостійно?

Складнощі у перевірці та підбір кадрів перекладаються на нас. У нас є багаторічний досвід підбору кадрів та перевірки їхнього минулого. Для клінінг-менеджерів бездоганність така ж важлива, як для охоронців, тому що люди довіряють їм своє майно.
У нас є дороге обладнання для прибирання. Миючі пилососи, вакуумні очищувачі, апарати для миття вікон на висоті - все це необхідно для генерального прибирання. Купувати таке обладнання для прибирання кілька разів на рік не раціонально. Набагато вигідніше звернеться до нас, бо у нас це обладнання вже є.
Контроль результату – за нами. Ви можете не перейматися тим, що щось залишиться не прибраним. Той, хто прибирає і той, хто контролює чистоту, — різні члени нашої команди.
Вартість миючих засобів. Завдяки оптовим закупівлям та партнерству з виробниками ми добиваємось ціни на миючі нижче ринкових, тому у довгостроковій перспективі вам вигідніше співпрацювати з нами, ніж купувати все самостійно.