info@ok-kardinal.com.ua

+380 (50) 489-2549 +380 (67) 573-9998

Охорона для гаража

Охорона для гаража

Про безпеку власного будинку ми поговорили достатньо, але про будинок для автівки не завжди дбаємо належним чином. Нижче наведемо чек-лист пунктів для забезпечення повноцінної безпеки гаражу та гаражного кооперативу.

⬜ датчики відкриття

Через вбудованої сигналізації в машину ми забуваємо про необхідність сигналізації в гаражі. Датчики можна встановити на вхідні двері / ворота в ваш гараж.

⬜ датчик руху

Щоб бути впевненим на всі 100%, що в гараж ніхто не проник, датчик руху - одна з важливих складових.

⬜ компетентна фізична охорона

Ваш гараж - частина гаражного кооперативу? Тоді фізична охорона необхідна. Але важливо, щоб охорона була професійною, адже некомпетентні охоронці створять уявну ілюзію безпеки роблячи власників гаражів - більш безпечними, полегшуючи грабіжникам "роботу".

⬜ система контролю доступу

Ворота і шлагбауми необхідні в кооперативі, щоб не допустити сторонніх людей.

⬜ датчик чадного газу / задимлення

У зимовий період багато людей підігріваються за допомогою пічки машини, перебуваючи в гаражі. Цей датчик спрацює до того, як концентрація чадного газу стане небезпечною для життя. Але це не про вас, так? Цей датчик також важливий, якщо ви ремонтуєте машину самостійно і часто заводите двигун в гаражі. Також при виникненні пожежі всередині гаража датчик викличе пожежників самостійно.

Якщо ви пройшлися по всім пунктам і гараж захищений - вітаємо! Якщо ви зрозуміли, що є вразливі місця в безпеці вашого гаража - звертайтеся до нас для їх усунення!