Послуги

Охорона об’єкту – складно скомпонований ряд заходів, які направлені на безпеку людей чи підприємств. Сьогодні існують багато різних компаній, що пропонують свої послуги охорони.

Чіткість дій, злагодженість у роботі та якісне виконання своїх посадових обов’язків - це те, що характеризує нашу фірму і відрізняє її від інших аналогічних.

Консультація

Чи потрібна охорона в сучасному світі

Технологічний прогрес спричинив собою ряд змін в усіх сферах людської діяльності, в тому числі і в охоронній сфері. Так, фізичний захист майже повністю був замінений різними відеокамерами та системами спостереження. Однак в той же час збереглась потреба знаходження поряд «міцних хлопців», на яких можна покластись, які зможуть захистити в будь-якій ситуації. За прикладом і ходити далеко не треба: в усіх банках, магазинах і ломбардах, крім камери спостереження, знаходиться також і охоронець, який готовий миттєво зреагувати в будь-який момент.

Для чого потрібні послуги охорони

Питання про призначення охоронних служб можна трактувати одночасно з двох ракурсів.

З однієї сторони все досить зрозуміло: охоронець – це вповноважено особа, головним завданням якої є безпека певного об’єкта. До його обов’язків також входить огляд людей, що проходять повз пропускного пункту, контроль виділеної території та підтримання порядку на якихось заходах, в закладах.

З іншої ж сторони, складність полягає в специфіці роботи. Так, шкільний охоронець навряд чи зможе зупинити банду добре озброєних злочинців, але в той же час він зможе їх відволікти та потягнути час до приїзду поліції.

Перш за все охоронна служба повинна володіти:

  • чітким алгоритмом дій;
  • рішучістю в усіх діях;
  • злагодженістю в роботі;
  • оперативністю.

В нашій фірмі працюють лише вірні своїй справі та професійно навчені люди. З нами ви можете забути про всі свої тривоги та хвилювання – ми потурбуємось про вашу безпеку.

Які послуги охорони в Києві можна отримати

Забезпечення охорони представляє собою цілий комплекс різноманітних заходів, які направлені на підтримання порядку на об’єкті, його захист, збереження майна, а також на організацію захисту персоналу, клієнта.

Таким чином, охоронні агентства приділяють особливу увагу потенційно небезпечним та легко вразливим місцям. А це оточуючі ділянки, пропускні пункти, приміщення з вільним допуском.

Послуги охорони в Києві мають на увазі:

  • попередження всіх небезпечних дій;
  • візуальний контроль за оточенням;
  • регулярний обхід території, що охороняється, та прилеглих об’єктів;
  • створення контрольно-пропускного режиму.

Крім того, на об’єкт відправляється одразу два види охорони: озброєна та неозброєна.