Охоронна компанія Кардинал

Охорона АЗС

Автозаправні станції, що знаходяться на віддаленні, «на стику всіх вітрів», – ласий шматочок для кримінальних елементів, до того ж, висока ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій. Не варто чекати, коли станеться непередбачуване – охорона АЗС впорається із завданням убезпечення завдяки злагодженості роботи всіх підрозділів та професіоналізму співробітників. Наша команда уважно опрацьовує охоронну тактику та здійснює контроль зон підвищеного ризику, пожежної безпеки, роботи операторів АЗС, правопорядку на об’єкті, а також займається установкою систем безпеки. Уявіть, скільки людей щодня відвідує АЗС! Ви можете бути впевнені, що вам вистачить однієї-двох людей для охорони? Ні! Охорона АЗС потребує комплексного підходу – саме ці послуги ми надаємо і гарантуємо високу якість роботи.

Переваги:

В чому полягає ефективність роботи АЗС:

продумане розміщення постів охорони з можливістю візуального спостереження

контроль всіх процесів та переміщення клієнтів на станції

швидке реагування, цілодобовий зв'язок з органами правопорядку

установка та обслуговування систем відеоспостереження та технічної безпеки

захист робітників та клієнтів автозаправної станції у випадку виникнення непередбачуваних ситуацій

Замовити послугу

Залиште свої контактні дані, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Питання і відповіді

Чи існують специфічні особливості охорони АЗС?

Звичайно. В першу чергу, на АЗС спостерігається високий ризик загоряння. Це потребує контролю поведінки відвідувачів та персоналу. До того ж, ці комплекси найчастіше розміщені далеко від населених пунктів, на відкритій місцевості, далеко від постів управління БДР, а в касі зберігаються значні суми.

Які завдання виконує охорона АЗС?

Забезпечує контроль дотримання техніки безпеки, слідкує за громадським порядком, попереджуючи будь-які спалахи агресії зі сторони відвідувачів, здійснює обхід території, охорону процесу інкасації, взаємодіє з органами правопорядку та багато іншого.

Чи дозволено співробітникам АЗС використовувати зброю?

Так, це дозволено, в тому числі і вогнепальну. Можлива взаємодія з кінологічною службою (сторожові собаки)

Охоронна компанія Кардинал - гарантія Вашої безпеки!