Охорона офісів і складів

Охоронна компанія Кардинал

Найкраща охорона офісів та складів від компанії «Кардинал»

Нажаль, світ став настільки суворим, що злочинність в ньому зростає з кожною годиною. І кожен власник бізнесу, рано чи пізно, починає задумуватись про необхідні заходи безпеки. Пультова охорона офісів гарантовано допоможе вам зберегти свою роботу та власне майно. Адже можливість захистити себе, своїх співробітників та свою фірму – необхідний захід для успішного розвитку будь-якого підприємства. Своєчасна установка охорони дозволить вам уникнути будь-яких неприємностей, пов’язаних з незаконним проникненням на вашу територію. Пультова охорона складів – надійний спосіб захисту вашого майна, техніки та інших предметів, які потрібні у вашій професійній діяльності. А охоронна компанія «Кардинал» запобіжить і допоможе у вирішенні цих проблем. «Кардинал» з готовністю охороняє вас у будь-яку годину дня. Ми працюємо на благо наших клієнтів.

Переваги:

Замовивши послуги в охоронній компанії «Кардинал», ви отримаєте:

детальну інформацію і допомогу у виборі виду захисту

якісну установку тривожної кнопки і пультової охорони

надійну групу швидкого реагування

вигідне та ґрунтовне обслуговування наших установок

лояльні та прийнятні ціни на наші послуги

Замовити послугу

Залиште свої контактні дані, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Питання і відповіді

Яку охорону краще встановити для офісу?

Для визначення ваших бажань і наших можливостей вам бажано зустрітись з нашим співробітником, який детально розповість всю цікаву вам інформацію. З повагою, охоронна компанія «Кардинал».

Скажіть, будь ласка, за який час приїжджає ваша група оперативного реагування?

Наша група приїжджає як можливо швидко. Зазвичай цей час складає 5-10 хвилин. Охоронна компанія «Кардинал».

Ми б хотіли замовити ваші послуги. Як це зробити?

Дякуємо, що обрали нашу компанію. Замовити наші послуги можна, приїхавши до нашого офісу чи залишивши заявку на сайті. Наші співробітники максимально швидко зв’яжуться з вами для з’ясування всіх обставин. Ваша охоронна компанія «Кардинал».

«Кардинал» – лише якісна пультова охорона офісів

Ви почали сумніватись в повній безпеці вашого бізнесу? Чи змінили спосіб роботи і вважаєте, що ваше підприємство – ласий шматочок для злочинців? Ви не знаєте, як себе захистити? Не варто впадати у відчай. Звертайтесь до нас. Компанія «Кардинал» надає всі види охоронних послуг. І, звичайно, одна з них – якісна і своєчасна пультова охорона офісів.

Зберегти та захистити ваш бізнес від будь-якого проникнення, без сумніву, допоможе охоронна організація. Встановлення тривожної кнопки дозволить вам непомітно, у випадку проникнення, викликати загін швидкого реагування. Група прибуває на місце події і має можливість швидко вирішити питання із загрозою, що насувається.

Пультова охорона офісів – незамінна послуга для вашої безпеки. Під час її проектування встановлюють датчики по всьому периметру приміщення. Це можуть бути датчики на відкриття вікон чи дверей, рух, дим, витік газу або води. Вони бувають як провідними, так і безпровідними. У випадку проникнення пульт централізованої охорони отримує сигнал з приймально-контрольного приладу. А вузол, у свою чергу, приймає інформацію з установлених датчиків. Отримані дані черговий передає групі швидкого реагування, яка в найкоротший термін прибуває на місце події і проводить затримання.

Лише у нас найнадійніша пультова охорона складів

Ви – власник складу? Отже, ви чудово розумієте, наскільки важлива його охорона. І звичайно, приходить розуміння всієї складності організації цього процесу. Велика територія потребує великих затрат. Тому найбільш ефективний спосіб захистити ваш бізнес – це пультова охорона складів. За допомогою нашої спеціалізованої фірми цей процес вам обійдеться набагато дешевше, ніж якби ви робили все самостійно.

Охоронна компанія «Кардинал» пропонує вам найкраще вирішення ваших питань:

  • доскональне проектування та установка охоронної сигналізації;
  • розміщення необхідної кількості кнопок тривоги;
  • монтаж систем відеоспостереження і контрольних датчиків.

Наші спеціалісти заздалегідь приїжджають на об’єкт і проводять ретельне його вивчення. Визначають слабкі сторони приміщення і місця, через які можна здійснити проникнення. Після узгодження проекту відбувається установка датчиків, пов’язаних з приладом, який виконує приймально-контрольну роботу саме з цього пристрою, у випадку проникнення, надходить сигнал тривоги на пункт спостереження.

Після чого черговий оператор передає інформацію групі швидкого реагування.

Пультова охорона складів від «Кардиналу» – це безпечно, зручно і вигідно. Зберегти в безпеці велике приміщення сховища, на якому знаходиться ваш товар – нелегка справа. Це затратно як фінансово, так і фізично. Тому вам на допомогу приходить охоронна компанія «Кардинал». З нами ви можете бути впевнені за своє майно. Ми працюємо швидко та надійно. А наші ціни вас приємно здивують. Звертайтесь до охоронної компанії «Кардинал». Ми можемо забезпечити ваш спокій.