Охорона ресторанів

Охоронна компанія Кардинал

Навіщо потрібна пультова охорона ресторанів?

Безліч інновацій стрімко вриваються до нашого життя практично щодня. Те, про що вчора ми ще не думали, на сьогоднішній день стає невід’ємною частиною життя. Також і пультова охорона ресторану зараз – невід’ємна частина будь-якого ресторанного закладу, що себе поважає. Це сучасна система, яка дозволяє убезпечити об’єкт, що охороняється, повною мірою від пожежі та крадіжки. Додатковою перевагою її установки, безперечно, служить постійний моніторинг всього, що відбувається, дистанційно співробітниками охоронного агентства. У разі надходження сигналу на пульт чергова група прибуде на місце негайно.

Переваги:

Сучасні технології дозволяють не лише убезпечити будь-який ресторан чи кафе, але і суттєво зекономити витрати на охорону завдяки:

беззаперечній ефективності системи, яка працює без збоїв

більш низької ціни, ніж вартість фізичної охорони

гарантованої цілодобової безпеки

можливості використовуватись у приміщенні будь-якого розміру

Замовити послугу

Залиште свої контактні дані, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Питання і відповіді

Що таке пультова охорона ресторану?

Це комплекс заходів, не лише технічних, а й фізичних, які забезпечують безпеку закладу та його відвідувачів.

Навіщо потрібна автономна сигналізація з GSM-модулем?

Це бюджетний варіант охорони зі сповіщенням на ваш телефон про проникнення. Дізнавшись про несанкціоноване вторгнення, ви можете викликати наряд, де б ви не знаходились і в будь-який час.

В чому вигода пультової охорони для власника ресторану?

Такий вид безпеки дозволяє знизити фінансові витрати, так як немає необхідності платити зарплату фізичним обличчям. Контроль за безпекою ведеться цілодобово і «людський фактор» виключений.

Щоб убезпечити бізнес, необхідна пультова охорона ресторанів

На сьогодні єдиний сильний захист об’єкта власності – це пультова охорона. Саме такий вид безпеки прекрасно збереже вас від неприємних подій:

  • пожеж;
  • витоку хімічних речовин;
  • несанкціонованих вторгнень тощо.

Встановивши обладнання, котре забезпечує охорону ресторану, хазяїн надалі може не хвилюватися про те, що відбувається в закладі вночі чи під час його відсутності. Система повідомлена з головним пультом, тому довірений об’єкт постійно знаходиться під невтомним контролем.

Пультова охорона ресторанів та її особливості

Зв'язок з центральним пультом може підтримуватись як провідним, так і безпровідним методом. Для цієї мети використовують:

  • стаціонарну телефонну лінію;
  • мобільні (стільникові) ресурси;
  • інтернет.

Пультова охорона ресторанів обладнана кнопками, за допомогою яких можна вмикнути чи вимкнути систему. Для більшої зручності користувача існує брелок, яким можна задати пульту певну команду. Крім того, є можливість написання програми «код примусу». Ввівши задану комбінацію, людина сигналізує на головний пульт про те, що ввести код його змусили.

Коли пультова охорона ресторанів встановлена в комплексі з датчиками, вони чутливо реагують на будь-які несанкціоновані прояви і тут же сигналізують про це. Також групу швидкого реагування можна викликати, використовуючи спеціальну кнопку екстреного виклику. Зручно те, що пакет послуг, який може вибрати власник ресторану, досить широкий і завжди індивідуальний.

Пультова охорона ресторанів та її можливості

Як сказано вище, більш надійного виду охорони не існує. Головними перевагами безпеки служать:

  • цілодобовий контроль довіреного об’єкта;
  • відповідальна обробка даних кваліфікованими спеціалістами;
  • оперативний виїзд групи швидкого реагування за першим сигналом;
  • повний захист від пожежі з використанням датчиків, газоаналізаторів, засобів гасіння тощо.

На сьогодні пультова охорона ресторанів досить затребувана і в цьому немає нічого дивного. В порівнянні з будь-яким іншим видом безпеки, вона помітно виграє у співвідношенні ціни і якості надаваних послуг. Значна фінансова економія порівну з високою ефективністю просто не залишають користувачам вибору.