Охорона виробничих і промислових підприємств

Охоронна компанія Кардинал

Охорона виробничих та промислових підприємств

Охорона об’єктів промислової та виробничої сфери – це велика відповідальність, адже неможливо застрахуватись від крадіжки дорогого обладнання чи виникнення надзвичайних ситуацій. А це фінансові втрати, застій виробництва, скорочення робочих місць та інші негативні наслідки. Послуги з охорони підприємств вирішать ці питання раз і назавжди: припинять протиправні дії зі сторони третіх осіб, збережуть майно, забезпечать контроль роботи всіх систем, безпеку працівників і навіть знайдуть витік комерційної інформації. Віднесіться уважно до вибору охоронної структури – а ми зробимо все можливе, щоб забезпечити висококласний захист вашого підприємства чи промислового виробництва.

Переваги:

Охорона виробничих та промислових підприємств здійснюється так:

організація пропускного режиму та розділення зон доступу

розробка оптимального графіку роботи охоронної служби, охоплення всіх ключових точок

установка та обслуговування технічних систем безпеки, управління доступом, сигналізації по периметру

регулярний контроль дотримання техніки безпеки та збереженості майна зі сторони працівників

Замовити послугу

Залиште свої контактні дані, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Питання і відповіді

Чи виконується додаткова підготовка працівників охорони для роботи на промислових об’єктах?

Так, працівники обов’язково вивчають особливості роботи даного підприємства, його структурні підрозділи, технологічні процеси, адже без цього неможливо реалізувати якісну розробку охоронних заходів.

З чого складається система охорони підприємства?

Контрольно-пропускні пункти, де здійснюється огляд транспортних засобів та перевірка фізичних осіб, регулярне патрулювання території, пункти дотримання режиму та технологічних процесів, точка відеоспостереження, а також загальний контроль діяльності охоронних підрозділів.

Чи можна обійтись без установки сигналізацій та систем відеоспостереження?

Вкрай не рекомендуємо. Ми впевнені в професіоналізмі наших працівників, проте не можна не враховувати людський фактор, особливо якщо підприємство охоплює широку територію та має складну структуру. Крім того, в деяких випадках не обійтись без фіксації точного часу того, що відбувається на об’єкті, встановлення порушень.

Охоронна компанія Кардинал - гарантія Вашої безпеки!