Відгуки

Чернівецька таможня

Чернівецька таможня

Робота з охорони організовується і виконується в повній відповідності з умовами підписаного договору. Штат підприємства укомплектований громадянами України які не притягувалися до кримінальної відповідальності, мають хорошу фізичну форму. Підбір кадрів виконано на високому професійному рівні, всі співробітники доброзичливі, ввічливі і відповідально ставляться до покладених на них зобов'язань.

Керівництво Чернівецької митниці ДФС висловлює подяку за якісне надання послуг з охорони ТОВ "ОК" Кардинал "".

начальник митниці

М. Салагор

БЦ Eleven

БЦ Eleven


ТОВ "ОК Кардікал" надає для нас з березня 2017 року послуги охорони майна (офісного комплексу, прилеглої території, допоміжних будівель). Варто відзначити якість і оперативність надання послуг з охорони, а також привітність, компетентність, професіоналізм співробітників.

Директор ТОВ "БЦ Илевен"

Ю. Біленко

 

Дніпровська міська клінична лікарня №4

Дніпровська міська клінична лікарня №4

За час співпраці співробітники "ОК Кардинал" зарекомендували себе як дисципліновані, високопрофесійні охоронці, які з повною відповідальністю і розумінням ставляться до покладених на них обов'язків. Керівництво "ОК Кардинал" завжди контролює роботу співробітників охорони.

Охоронці строго дотримуються обумовлених обов'язків і відповідних інструкцій, приймають правильні рішення в виникають питаннях.

Охоронці "ОК Кардинал" коректні і ввічливі з відвідувачами і співробітниками, мають охайний вигляд.

Умілі і грамотні дії, ввічливість, тактовність викликали відмінну оцінку у співробітників і відвідувачів об'єкту, що охороняється.

Заступник головного лікаря Дніпропетровської міської багатопрофільної клінічної лікарні №4.

Н. Петякіна