Оселя під охорону тільки на час відпустки

Оселя під охорону тільки на час відпустки

Їдете у відпустку, але хвилюєтеся за безпеку свого житла? Тоді спеціально для вас діє акція “Оселя під охорону тільки на час відпустки”.

Всі пропонують не залишати оселю без охорони в час вашої відсутності, всі пропонують встановити сигналізацію навіть безкоштовно, а інколи і не беруть за охорону в цей час, але ми ж розуміємо де сир є безкоштовним...

Але ми не намагаємось "втюхати" більше, ніж ви хочете, ми не пропонуємо вам довгостроковий договір, якщо він вам не потрібен. Ми пропонуємо вам поставити оселю під охорону лише на той час, коли вам це дійсно потрібно.

Достатньо зробити замовлення і ми зв'яжемось з вами для уточнення деталей. Вже протягом доби наша команда спеціалістів виїде до вас, щоб встановити обладнання. Все швидко, просто і головне — безпечно! 

Стандартний пакет (1-3 кімнатна квартира не на першому і не на останньому поверсі, на строк один місяць) коштує всього 899 грн. 

Після повернення з відпустки ви можете вибрати будь-який варіант:

  1. повернути обладнання;

  2. залишити обладнання, але не продовжувати договір на пультову охорону (повертається 300 грн – вартість демонтажу обладнання);

  3. продовжити договір на пультову охорону (повертається 600 грн  – вартість монтажу і демонтажу обладнання). 

Захистить своє майно навіть, коли вас немає поруч і нехай відпустка буде без зайвих хвилювань!