Система безпеки Аякс

Система безпеки Аякс

Охорона не стоїть на місці і сучасна система Аякс - тому підтвердження. Це повноцінна система охорони, яка надає комплексний захист вашого будинку, офісу або інших приміщень. Що ж це за система і які функції в ній передбачені.

Обладнання Ajax StarterKit за 5699 грн. монтаж і підключення безкоштовно, 2 перші місяці охорони - в подарунок.

Абонплата - 299 грн./місяц

Аякс сигналізація

Ajax systems забезпечує всебічний захист з допомогою різнопланових датчиків. Кілька пристроїв системи передають дані на відстань до 2000 м по радіозв'язку з технологією Jeweller, якість якої анітрохи не поступається провідному з'єднанню. Примітно, що сигнал зашифрований від перехоплення, а в разі спроб його заглушити - система змінює частоту і передає повідомлення про це.

Який функціонал системи

Як вже говорилося, аякс - охорона вашого майна від різних чинників, а також повний контроль над тим, що відбувається:

  • Пожежа. У разі виникнення диму або при різкому підвищенні температур (якщо вогонь без диму) датчики подають сигнал про пожежу.
  • Потоп. Реакція на контакт з вологою і негайна подача сигналу. Система розроблена так, що не страждає від контакту з водою. Коли вода висохне - сигнал скасовується.
  • Управління і контроль приладів. З системою аякс можна управляти приладами в будинку, а також контролювати споживання електрики та інші фактори.
  • Спостереження за територією. Ви можете в будь-який час побачити, що відбувається на території в режимі реального часу.
  • Захист від злодіїв. Сигналізація ajax блискавично реагує на несанкціоноване проникнення на територію (контроль території, а зокрема дверей і вікон).

Надійність служби

У разі відключення електрики або при перебоях в живленні, система може працювати на ресурсі вбудованого акумулятора до 10 годин. Також, завдяки комбінуванню різних каналів зв'язку, в разі проблем з електрикою або якщо раптом зник інтернет - сигнал передасться по каналу GSM. Примітно, що завдяки цьому, ви можете підтримувати контакт з системою, навіть якщо перебуваєте далеко, в краях з поганим зв'язком. Управляти системою можна прямо з мобільного телефону, куди, до речі, приходять всі звіти і всі дані.

Система захищена від фізичного злому - якщо якийсь із приладів буде пошкоджений або вийде з ладу - інформація про це відразу надійде в центр управління системи мінімум за 12 секунд. Ви самі налаштовуєте частоту перевірок. Датчики на ajax сигналізації спрацьовують тільки на реальні загрози, помилкове спрацьовування виключено, щоб не турбувати вас даремно. Система автономна і працює без зміни батареї 7 років, завдяки чому ви можете зайвий раз не турбуватися, що у неї закінчиться заряд. Попередження про необхідність заміни елемента живлення надійде на ваш мобільний пристрій заздалегідь.

Установка і монтаж

Сам процес установки швидкий, чіткий і безшумний. Він не вимагає розбору пристроїв і не виробляє зайвого пилу. Якщо ви переїжджаєте - систему можна легко перевезти разом з вами. До 1-го вересня діє акція - установка і монтаж системи - безкоштовно. Наші фахівці встановлять все там, де буде оптимальний огляд і найкраща передача сигналу. Ми допоможемо з підключенням і налаштуванням, щоб ви могли швидко отримати повний пакет функцій за вашим побажанням.

Захистіть себе і свій будинок надійно і з усіх боків разом з ajax.