Охорона квартир

Охоронна компанія Кардинал

Пультова охорона квартир у Києві

У вас район з поганою репутацією чи ви просто хвилюєтесь за безпеку вашої квартири? Вам підійде пультова охорона квартири – це найкращий спосіб захистити своє житло та близьких. Зараз на всій території України, а особливо у великих містах, почастішали крадіжки. Не завжди допомагають подвійні важкі двері в квартирі, складні замки та решітки на вікнах. Завдяки пультовій охороні ви зможете захистити своє житло не лише від грабіжників, але й від пожежі, витоку газу та від недобросовісних сусідів, котрі вас затопили. Не бійтесь встановлювати охоронну систему, якщо у вас домашні тварини, вона розрахована на вагу 25 кг, тому для хвилювання приводу немає. З нашою охоронною системою ви будете під надійним захистом і зі спокійними нервами. На вулицях міста кожний день чергують патрульні групи, і у випадку проникнення до вашої квартири вони приїдуть на місце за декілька хвилин. Також обов’язково вам повідомлять про це повідомленням на телефон.

Пультова охорона квартир у Києві - це якість, надійність, гарантія безпеки, хороша технологічна підтримка. Завдяки неперевершеній технології сигналізації безпека вашої квартири збільшується в декілька разів. З нашою пультовою охороною ви можете бути спокійними!

Переваги:

Переваги установки пультової охоронної системи в квартирі:

квартира знаходиться під наглядом цілодобово сім днів на тиждень

пультова охоронна система не залежить від електроенергії, тому ви будете під захистом навіть за відсутності світла

працюють лише спеціально навчені професіонали

застосовується тільки надійне обладнання, яке пройшло сувору перевірку

група працівників прибуває протягом 10 хвилин

Замовити послугу

Залиште свої контактні дані, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Питання і відповіді

Скільки дається часу для того, щоб зняти сигналізацію в квартирі?

При установці сигналізації ви можете обговорити час на зняття сигналізації з працівниками. В загальному при відкриванні квартири у вас буде 30-40 секунд, а при закритті – 1 хвилина.

Хочу поставити сигналізацію, але хвилююсь, чи можна її поставити, якщо у мене є кіт?

Можна, тому що датчики розраховані на реагування об’єкту, вага якого більше, ніж 25 кг.

Я зайнята людина зі щільним графіком, а тому хотіла б знати, скільки займе часу установка сигналізації?

Установка може зайняти не більше 4-ох годин. Якщо виникнуть форс-мажори, то працівники компанії усунуть їх у стислі терміни, і ви зможете повернутись до своїх справ, не порушивши планів.

Пультова охорона квартир у Києві

Для захисту свого житла від грабіжників хазяїни встановлюють подвійні двері із заліза, решітки на вікна. Але не кожного разу це допомагає убезпечити квартиру та її господарів. Хорошим рішенням для вашого захисту є пультова охорона квартир.

Пультова охорона квартир – гарант вашої безпеки

Хоча зломщики і не стоять на місці, ми також працюємо над удосконаленням охоронної системи.

Пультова охорона квартир – це чудовий спосіб убезпечити вас та ваше житло.

Існує мінімальний набір датчиків, чутливих до руху та інших факторів, що подають сигнал у таких випадках:

 • відбувся злом дверей чи вікон;
 • було проникнення в приміщення;
 • виникла пожежа, стався витік побутового газу, затопило квартиру.

Суть роботи сигналізації полягає в тому, що датчики реагують на рух у квартирі, сигнал, у свою чергу, надходить на пульт до охоронного підприємства по каналу GSM. Черговий сповіщає мобільну групу швидкого реагування, що приїжджає на виклик від 5-ти до 10-ти хвилин, з’ясовує, у чому причина і ліквідує ситуацію. Вони мають право затримати правопорушника та передати його правоохоронним органам.

Ще, крім того, можна поставити тривожну кнопку – екстрений виклик – в декількох місцях: кабінет, зал чи спальня. Якщо ви боїтесь, що злочинець може проникнути до квартири разом з вами, можна поставити кнопку при вході.

Якщо у вас є домашні тварини чи діти, налаштувати датчики пультової охорони квартир можна на певну вагу, щоб вони не реагували дарма.

Пультова охорона квартир у Києві: принцип дії

Пультова охорона квартир у Києві має певні особливості:

 • щоденне відстеження вашої квартири;
 • всі системи охорони, що ставляться, дуже надійні;
 • пульт та об’єкт пов’язані через інтернет, систему навігації, мобільний зв'язок та стаціонарний телефон;
 • доступні ціни на установку та обслуговування;
 • всі працівники – висококваліфіковані спеціалісти;
 • якщо наші працівники не встигли вчасно з якихось серйозних причин і ваша квартира постраждала, охоронне підприємство виплатить вам компенсацію, тому що підписується страховий договір.

Пультова охорона квартир, Києве – ваш надійний друг та помічник у захисті найдорожчого. Перед тим як встановити обладнання, попередньо виїжджає спеціаліст для створення кошторису та оцінки об’єкту. Фірма надає послуги експерта безкоштовно.

Пультова охорона квартири: плюси та мінуси

Пультова охорона квартири має певні плюси:

 • хазяїн квартири може бути спокійний за своє житло та майно в ньому;
 • за проникнення до квартири працівники підприємства можуть зайти у приміщення і без господаря;
 • за форс-мажорних обставин охоронне підприємство виплатить страхову суму потерпілому.

Пультова охорона квартири має і мінуси. Можуть виникати конфліктні ситуації господаря з працівниками, якщо перший забув вмикнути чи вимкнути сигналізацію. При установці обладнання клієнт підписує угоду, в якій описані обов’язки клієнта. Хазяїн повинен перевіряти вікна, двері при виході, тому що через маленький вітру може спрацювати сигналізація і надійти помилковий виклик, а це витрати. Охоронні фірми не беруться охороняти дачі, будинки й котеджі в маленьких селах.

Ваша безпека – не розкіш, а необхідність. Все більше людей стало вдаватися до установки сигналізації, тому що злочинність на вулицях росте з кожним днем. Ви повинні ретельно та продумано підібрати надійну охоронну фірму для своєї сім’ї, яка буде для вас надійним захисником.