info@ok-kardinal.com.ua

+380 (50) 489-2549 +380 (67) 573-9998
Фізична охорона

Фізична охорона

Як для маленького бізнесу, так і для великого підприємства важливо зберігати свої об’єкти, життя та здоров’я в безпеці. Фірми фізичної охорони – вже давно звична справа. В наш час такі послуги пропонують багато фірм, а клієнт сам обирає компанію, що йому сподобалась, яка задовольняє його умови. Гарантією захисту є не яскраві вивіски, і дуже шкода, що це вже стає звичкою. Мало охоронних підприємств показують свою ефективну роботу, але частіше всього ми розуміємо, уже отримавши поганий досвід. І щоб не здійснювати подібних помилок, необхідно правильно обрати собі організацію.

Переваги:

швидка й точна охорона об’єктів відповідальне відношення співробітників до роботи моментальне реагування в будь-якій ситуації вигідна цінова політика, система знижок
Питання та відповіді
Чому варто обирати саме ваше охоронне агентство?

Ми надаємо допомогу оперативно і якісно. У нас працює команда професіоналів своєї справи з великим досвідом та відповідальним відношенням до роботи.

Скільки коштують послуги фізичної охорони вашого підприємства?

Все залежить від тої ціни, на яку ви розраховуєте. Ви можете отримати оптимальні послуги залежно від виділених вами коштів. Також у нас діє система знижок, про які ви можете дізнатись за телефоном.

Які принципи вашої роботи?

Це забезпечення якісної та оперативної організації охоронної системи, використання сучасного обладнання та екіпіровки співробітників. Ми намагаємось виконувати свою роботу добре, адже знаємо, що саме від нас залежить ваша безпека.

Ваша безпека – наша головна мета

В наш час дуже швидко розвиваються різноманітні технології систем охорони (датчики, відеоспостереження та інше), але не варто недооцінювати роботу спеціалістів охоронних компаній, адже ні одна система не замінить охорону об’єкта професійною людиною. Саме наші спеціалісти зможуть усунути будь-яку загрозу.

Що представляє собою фізична охорона

Компанія має великий досвід в наданні послуг фізичної охорони в Києві. Нашими клієнтами були найбільші організації:

 • магазини та супермаркети;
 • будівельні майданчики та офіси;
 • готелі, кафе, ресторани;
 • будинки, квартири, різноманітні заклади.

Фізична охорона нашого агентства проводиться якісно з хорошим виконанням поставленого завдання. Це досягається завдяки постійному контролю та використанню системи обладнання.

Фізична охорона об’єктів будь-якого плану

Наша фірма надає такі послуги фізичної охорони:

 • команда досвідчених спеціалістів;
 • використання сучасних технологій та екіпіровки працівників;
 • консультації за будь-якими питаннями;
 • гарантія якості та безпеки.

Фізична охорона об’єктів дозволяє їх зберегти, а використання наших технічних засобі підвищує рівень безпеки.

Дуже часто доводиться виконувати фізичну охорону офісів. В такому разі існують особливі функції охорони:

 • патруль на території, що охороняється;
 • контроль і пропуск співробітників за пропусками;
 • охорона документації, продукції та інших матеріальних цінностей;
 • стеження за вивезенням та ввезенням різних документів;
 • стеження за громадським порядком.

Послуги фізичної охорони – дуже популярний в наш час сервіс послуг. У Києві безпеки потребують не лише люди, але й ціні папери, предмети та будівлі. До наших послуг входять комплекси різноманітних підприємств, які допоможуть убезпечити вас чи ваш об’єкт.

Вартість послуг фізичної охорони залежить від вашого бюджету. Ми надаємо доступні ціни на установку різноманітного обладнання, а також пропонуємо доступні ціни на послуги наших спеціалістів.

Наше кредо – безпека та надійність кожного перш за все. Ми гарантуємо якість та працюємо тільки у ваших інтересах.