info@ok-kardinal.com.ua

+380 (50) 489-2549 +380 (67) 573-9998
Особиста охорона

Особиста охорона

Що робить людину щасливою та задоволеною життям? Це питання собі ставлять багато особистостей. І у кожної своя версія, але всіх об’єднує задоволення основних потреб людини, які є джерелом активної діяльності. Недаремно на другому місці потреб, після біологічних, розміщені потреби в безпеці та стабільності. Кожна людина бажає почувати себе захищеною та спокійною за своє життя, життя близьких людей і своє майно.
Наша компанія пропонує таку послугу, як «особиста охорона». Київ, як і будь-яке інше велике місто, потребує даної послуги. Нею можуть скористатись як приватні підприємці, так і організації. Всі співробітники проходять спеціальне навчання, медичний огляд та готові діяти в будь-яких непередбачуваних та нестандартних ситуаціях. Професіоналізм наших спеціалістів і якість роботи підтверджується співробітництвом з відомими компаніями, особливо клієнтами підмічено якісне обладнання, виготовлене за новими технологіями, його оперативне підключення.
Особиста охорона забезпечить вас впевненістю у майбутньому та відчуттям стабільності. Вживання заходів безпеки ніколи не буває зайвим. І ми готові надати вам повний спектр послуг, включаючи таку, як особиста охорона.

Спектр послуг особистої охорони:

супровід і нагляд за вантажами пультова і фізична охорона охорона на різних підприємствах, фірмах пожежна безпека також можемо провести експертизу, надати інформацію і консультацію щодо забезпечення безпеки
Питання та відповіді
Чи можна підключити вашу охоронну систему, якщо в мене часто зникає електроенергія?

При установці системи наш співробітник визначає джерело, необхідне для безперебійного живлення, та можливості акумуляторної батареї у разі втрати електрики. Також при підключенні ми використовуємо особистий канал зв’язку.

Як швидко і хто з ваших співробітників виїжджає на місце тривоги?

Протягом 5-10 хвилин спеціально підготовлені групи швидкого реагування прибувають на об’єкт, що охороняється.

Якими перевагами володіє ваша компанія?

Наша компанія протягом багатьох років надає повний список послуг особистої охорони, володіє безліччю сертифікатів та ліцензій, а також має більше 20 тисяч об’єктів під охороною. У наших співробітників великий стаж роботи, спеціальна підготовка, що дозволяє моментально реагувати в екстремальній ситуації. Надаємо цілодобову охорону, контролювання оперативності наших працівників, одні з перших використовуємо новинки у сфері безпеки. При цьому ціни на послуги адекватні і коштують цього.

Хто не боїться за своє життя? Кожний хоч раз задумувався про збереження власного життя? Багато хто, переглянувши фільм «Особистий тілоохоронець» з Кевіном Костнером та Уїтні Х'юстон, починають думати, що особиста охорона необхідна лише відомим особистостям чи ж бізнесменам. Насправді це не так. Дана послуга може знадобитись кому завгодно і де завгодно. Маючи за плечами надійного охоронця, можна за себе не турбуватись.

Найнадійніша особиста охорона

Турбуючись про особисту безпеку та життя своїх близьких, ви можете замовити послугу «особиста охорона» в двох варіаціях:

  1. Це може бути тілоохоронець.
  2. Група спеціалістів.

В першому випадку ваш особистий охоронець повністю відповідає за вашу безпеку. Для цього він може використовувати майже всі можливі засоби. Досить часто стаються випадки, коли тілоохоронець підставляє себе під удар, щоб захистити свого підопічного.

Що стосується другого варіанту, то в цьому випадку команда професіоналів діє як одне ціле з метою гарантувати безпеку того, кого вони охороняють.

Незалежно від того, який варіант ви оберете, до вас направляються досвідчені спеціалісти, котрі мають, крім високого професіоналізму, ще й чудові особисті якості.

Щоб гарантувати безпеку клієнта, особиста охорона виконує ряд визначених дій, які є обов’язковими:

  • попередньо проводить перевірку місця перебування чи маршруту, яким пересувається підопічний;
  • спостерігають за обстановкою в режимі реального часу;
  • обмежують доступ до свого клієнта;
  • перевіряють всіх людей, хто намагається отримати доступ до людини, що охороняється;
  • забезпечують постійний супровід.

Професіонали своєї справи знають, що упущення якогось з цих пунктів може коштувати життя підопічного, тому відносяться до своєї роботи зі всією відповідальністю. Найголовнішою метою тілоохоронців є попередити замах, а не ліквідувати проблему, що вже сталася.

Подібну послугу можна замовити як собі особисто, так і своїм рідним, зокрема дітям. При цьому є можливість організувати все так, щоб охорона була непомітною для оточуючих. Ви можете спокійно домовитись про охорону чи супровід своїх близьких так, щоб вони про це навіть не підозрювали.

З послугою «особиста охорона» Київ не буде представляти ніякої небезпеки

Наша компанія надає послугу «особиста охорона», яка в такому місті, як Київ, може дуже навіть згодитись. Необов’язково чекати загроз з чиєїсь сторони, щоб задуматись про свою безпеку.

Ви можете замовити як постійну особисту охорону, так і супровід на певний проміжок часу, наприклад, день. Такий вид обслуговування досить розповсюджений при підписанні важливих угод. Крім того, досить часто виникають проблеми в розважальних закладах, оскільки місця великого скупчення людей відносяться до потенційно небезпечних. А в місті Києві таких місць безліч.

Ви можете замовити озброєну охорону. Наші співробітники мають дозвіл на носіння зброї. Спеціалісти нашої компанії діють суворо відповідно до законодавства нашої країни.

Звертайтесь до нас за послугою «особиста охорона», і ви можете бути спокійні за себе та своїх близьких, оскільки ми гарантуємо вам найнадійніший захист. Наші співробітники відрізняються високим рівнем професіоналізму. Вони постійно виконують свою роботу якісно. Ми готові взяти на себе відповідальність за ваше життя.