info@ok-kardinal.com.ua

+380 (50) 489-2549 +380 (67) 573-9998
Супровід та охорона вантажів

Супровід та охорона вантажів

Охорона та супровід вантажів – дуже важливий сегмент на ринку транспортних послуг України.
Будь-яка комерційна діяльність має на увазі необхідність переміщення матеріально-цінних вантажів за заданим маршрутом.
Наша компанія забезпечить цілісність та збереженість доставки ваших матеріальних цінностей, незважаючи на ризики, які можуть виникнути під час слідування транспорту за заданим маршрутом.

Переваги:

повний спектр надання послуг в даній сфері індивідуальний підхід до кожного клієнта багаторічний стаж роботи з організаціями, які займаються логістикою та перевезеннями кваліфікований та спеціально навчений персонал
Питання та відповіді
Чому саме нам варто віддати свою перевагу?

Ми гарантуємо якісну роботу при супроводі та охороні вашого вантажу, тому що наші співробітники мають відповідну кваліфікацію і проходять спеціальне навчання.

Яка вартість ваших послуг?

Вартість наших послуг розраховується індивідуально для кожного клієнта. Ніяких підводних каменів!

Як замовити наші послуги?

Потрібно зв’язатись з нами за вказаним номером, отримати орієнтовну вартість послуг. Якщо вас все влаштує, підписати договір з нашим представником.

Всі промислові та виробничі підприємства, великі торгові компанії дуже часто стикаються з необхідністю перевезення вантажу на віддалені маршрути. Саме від того, як надійно та своєчасно доставлений той чи інший товар, залежить успіх ведення комерційних справ. Адже пошкодження вантажу, крадіжка або втрата документів призводить до великих збитків. Тому супровід вантажів – одна з найбільш затребуваних послуг у наш час. Для безпеки своїх матеріальних цінностей багато компаній вдаються до послуг логістичних фірм та охоронних підприємств, адже саме під час етапу курсування за маршрутом вантажі піддаються великим ризикам.

Супровід вантажів і пов’язані з ним ризики

Ризики при транспортуванні вантажів, що охороняються:

  1. аварійні ситуації на дорозі;
  2. неправильні дії супроводжуючого персоналу;
  3. напад невідомих людей.

Ринок таких послуг досить розвинений, але потрібно розуміти, що таку роботу може виконати те охоронне підприємство, яке має багатовіковий кваліфікований досвід в цій сфері, і включає в себе тільки перевірений та кваліфікований персонал, що працює в цій сфері досить довгий час. Скориставшись послугами неперевіреної фірми, ви можете зіткнутися з незаконними діями співробітників самої цієї організації, так як в таких компаніях дуже часто має місце недостатня перевірка охоронного персоналу. Нерідко саме внаслідок неправильних дій людей, що супроводжують перевезення, виникає багато неприємних ситуацій. Цим можуть скористатися люди, і навіть цілі організації, що мають злі наміри та займаються грабунками вантажів під час його переміщення. Вони можуть зробити спроби незаконно заволодіти перевізними товарами. Це можуть бути шахрайські дії відносно супровідних документів або ж силовий захват.

Надійна охорона вантажів

Концепція нашої компанії – охорона під час всіх етапів переміщення. Комплекс наших послуг включає в себе:

  1. супровід та охорону вантажів;
  2. контроль при завантаженні та розвантаженні;
  3. кваліфіковану юридичну допомогу;
  4. оптимальне вирішення при виникненні форс-мажорних ситуацій;
  5. оснащення технічними засобами захисту;
  6. можливість сприяння роботі правоохоронних органів.

Завдяки комплексному підходу до роботи ми допоможемо знизити можливість виникнення цих ризиків, наші співробітники чітко діють за інструкцією, прописаною при виникненні таких ситуацій. Ми маємо великий стаж роботи у відношенні до логістичних центрів, фірм, що спеціалізуються на перевезеннях різних предметів, і великих комерційних торгових компаній. Наша компанія щодня організовує супровід вантажів, контролює дуже багато вантажних та кур’єрських транспортних пересувань.

Менеджер компанії прийме ваше замовлення, розрахує найоптимальніший за безпекою маршрут, оцінить виникнення можливих ризиків при перевезенні вантажу, погодить з вами вид озброєння супровідників. Після підписання договору з нашим представником, який може під’їхати, куди потрібно замовнику, об’єкт перевезення надходить під охорону нашої організації. Також вам не потрібно буде турбуватись про погодження якихось питань з дорого-транспортними службами та правоохоронними органами, страхування перевізного товару. Компанія також несе відповідальність у випадку аварійної ситуації чи шахрайських дій зловмисників. Дотримується конфіденційність інформації про перевізний вантаж.

Нашою метою є кваліфіковане надання послуг у сфері супроводу та охорони звичайних та спецвантажів під час їхнього слідування по всьому маршруту.