info@ok-kardinal.com.ua

+380 (50) 489-2549 +380 (67) 573-9998
Пультова охорона

Пультова охорона

Рано чи пізно усвідомлення сучасної дійсності приходить до кожного. І стає зрозуміло, що будь-хто з нас, незалежно від достатку, може стати жертвою шахраїв чи грабіжників. В такий момент людина задумується про безпеку свого житла чи офісу. Погодьтесь, набагато простіше попередити крадіжку, ніж потім сподіватися на піймання злочинця. Пультова охорона об’єктів – найбільш оптимальний та надійний варіант захисту вашого майна. Дана послуга вже давно зарекомендувала себе у сфері охоронної діяльності і користується великим попитом як у приватних осіб, так і у великих компаній. Якщо ви хочете не просто поставити вдома «пищалку», яка вже давно перестала лякати половину «домушників», то вам просто необхідно звернутись до нас і скористатися послугою «пультова охорона». Київ та область будуть під надійним захистом професіоналів компанії «Кардинал». Наша головна мета – убезпечити ваше майно від незаконного посягання злочинців.

Ми гарантовано забезпечимо:

100 % гарантія захисту об’єкта – будинку, офісу, магазину і навіть банку цілодобова охорона будь-якого об’єкта нерухомості виїзд групи швидкого реагування в лічені хвилини використання якісного й надійного обладнання конкурентоспроможна вартість послуги
Питання та відповіді
Що необхідно для установки пультової охорони?

Для цього достатньо звернутись до нашої компанії і замовити послугу, після чого співробітник під’їде в зручний для вас час для обстеження об’єкта.

Чи можна встановити даний вид охорони в магазині?

Так, безперечно. Пультова охорона добре зарекомендувала себе в наданні безпеки не лише в житлових будинках, але й у магазинах, банках та підприємствах.

Як розпізнати якийсь збій в роботі пультової охорони?

Вихід з ладу будь-якого елемента чи датчика відображається на пульті спостереження у диспетчера, що дозволяє швидко виявити й усунути несправність.

Пультова охорона – сучасний спосіб убезпечити своє майно!

Ще з давніх часів люди намагались убезпечитись від вторгнення на свою територію. Спочатку вони заводили собак, ставили складні замки, решітки на вікна. Пізніше почали встановлювати сигналізацію, яка відлякувала грабіжників. Але витонченість охочих поживитись чужим добром росте, і вони знаходять спосіб отримати бажане. Злочинці навчились розкривати будь-які замки і навіть решітки на вікні – не перешкода.

Пультова охорона – найкращий вихід із ситуації

Можливо, більшість подумає, що сигналізації для відлякування витончених грабіжників буде достатньо і немає сенсу вживати додаткових заходів. Однак, це, на жаль, не так. За статистикою, менше 50 % «домушників» відлякує звук звичайної сигналізації. Невеликий відсоток намагається її самостійно вимкнути, а інші продовжують домагатись бажаного. Тому однієї звукової сигналізації вже недостатньо. Завдяки сучасним технологіям можна більше не хвилюватись про своє житло. Адже тепер є більш дієвий спосіб боротьби з потенційно небезпечними людьми – пультова охорона. Після того як на об’єкті спрацьовує датчик, сигнал надходить до центрального пульту, і диспетчер відправляє на місце події найближчу до об’єкта групу швидкого реагування. Це дає можливість в найкоротший термін приїхати на місце і знешкодити злочинців, які вторглися на ваш простір. За цією причиною, одним із найбільших потрібних та дієвих способів захисту квартири на сьогодні є пультова охорона. Київська область і столиця можуть спати спокійно, коли їхню безпеку гарантує «Кардинал». В нашій команді працюють спеціально підготовлені працівники, які чітко знають і виконують свої прямі обов’язки.

Потрібна пультова охорона, Києве? «Кардинал» її надасть!

Існує багато компаній, що пропонують дану послугу. Однак не кожній фірмі можна довірити охорону власності. Охоронне підприємство – це ваш помічник і захисник, який повинен вселяти довіру.

В чому переваги агентства «Кардинал»?

  • В своїй роботі ми використовуємо тільки нове та високоякісне обладнання.
  • У нас приємні ціни, тому не сумнівайтесь, що вам буде доступна пультова охорона.
  • Київ великий, але наші групи реагування знаходяться по всьому місту і обов’язково приїдуть до вашого об’єкта в найкоротший термін.
  • Наша компанія цінує кожного клієнта і докладає всіх зусиль, щоб убезпечити довірений нам об’єкт.

Вам набридло у відпустці хвилюватись про свої гроші чи коштовності, які ви зберігаєте вдома? Хочете убезпечити техніку, меблі та інше майно? Хвилюєтесь, що вас обікрадуть, а сусіди навіть не викличуть поліцію? Досить цих пустих та непотрібних стресів – нерви не відновлюються! Адже на сторожі вашої безпеки стоїть пультова охорона. Сигналізація спрацює і сповістить нас про несанкціоноване проникнення. А ми в свою чергу швидко відреагуємо на тривогу. До речі, завдяки тривожній кнопці ви можете не хвилюватись про розбійний напад. Якщо вам загрожує небезпека – скористайтесь кнопкою, і ми одразу поспішимо вам на допомогу.

Послуги пультової охорони від «Кардиналу» – надійно і вигідно!

Більшість великих фірм, магазинів та підприємств вже давно зробила вибір на користь такого виду охоронної системи. Такий захист від несанкціонованого проникнення, злому та нападу на території об’єкта вже давно довела свою ефективність. Наша компанія завжди прагне бути в курсі останніх, та, відповідно, вдосконалених систем охорони, тому «Кардинал» надає не лише послуги пультової охорони, але й інші способи захисту. Якщо ви бажаєте встановити відеоспостереження, щоб бути в курсі того, що відбуваються під час вашої відсутності – наші спеціалісти допоможуть вам. Ми встановимо якісне обладнання, яке гарантує чудову якість відео, а також допоможемо обрати найдієвіший спосіб захисту власності.

Пультова охорона об’єктів – універсальний захист. Крім стандартної охорони від злому, можливо встановити датчики, що реагують на пожежу, витік газу чи протікання води. В такій ситуації ви будете сповіщені про те, що сталося. Погодьтесь, це набагато краще, ніж, сидячи цілий день, мучити себе одвічним питанням: «А чи вимкнув я праску?».

Звернувшись до компанії «Кардинал», ви впевнитесь, що:

  • охорона власності – це набагато дешевше, ніж ви думали раніше;
  • це чудова можливість відпочивати, не хвилюючись про можливий злом;
  • охоронна служба – це не розкіш, а сучасна необхідність.

Не варто випробовувати долю і сподіватись, що саме вас «пронесе». Встановіть охоронну систему і не витрачайте свої нерви надаремно!