info@ok-kardinal.com.ua

+380 (50) 489-2549 +380 (67) 573-9998
Кнопка тривоги

Кнопка тривоги

Живучи у світі сучасних технологій, ми користуємось їхніми прерогативами в різних сферах людської діяльності. Але купуючи нерухомість чи робочий простір, кожний власник намагається уміло підійти до організації охорони. Способи надання послуг охоронного об’єкта обирає сам власник, спираючись на свої побажання та суму витрат. Тривожна кнопка – це стаціонарний вид охорони. Дане бюджетне пристосування виконує дію активації вручну власником квартири чи відповідними штатними робітниками. Так, у місті Києві послугу тривожної кнопки можна замовити у нас в компанії.

Переваги експлуатації тривожної кнопки:

Можливість виконати швидкий виклик Елементарна експлуатація в один натиск Реакція на дзвінок кнопки в мінімальний строк Доступна ціна замовлення послуги
Питання та відповіді
Яку суму необхідно заплатити за повну послугу роботи тривожної кнопки?

Власникам, котрі вирішили замовити послугу в Києві, варто пам’ятати про те, що повна виплата за купівлю та установку даного пристрою у кожного буде різною, тому що матеріал, форму і групу реагування обирає сам власник, від цього сума виплат буде більшою чи навпаки.

Скільки часу потрібно, щоб зняти об’єкт із сигналізації?

Протягом 30 секунд повинна бути знята сигналізація, якщо в цей проміжок часу ви не встигли це здійснити, то на закріплений пульт управління виконайте дзвінок та поясніть причину простроченого часу при знятті сигналізації, щоб вам не нарахували штраф.

Скільки часу йде у групи швидкого реагування на вирішення проблеми?

Група виконує моментальний виклик і по закінченню 5 хвилин буде на викликаному об’єкті при виникненні небезпеки.

Тривожна кнопка – це стаціонарний вид охорони, вона часто використовується як охоронний засіб в масштабних магазинах (супер- і гіпермаркетах), в офісних приміщеннях (відділеннях банків, касових відділеннях банку). Також її використання характерне для магазинів (харчової та речової промисловості) і для домашніх умов у випадку зберігання великої суми грошей чи дорогоцінностей. У разі проникнення небажаних гостей охоронний засіб при натисканні на нього виробляє тривожний сигнал, після чого передається блискавичний сигнал сповіщення на пульт управління компанії, і повідомляє про вторгнення на об’єкт. Захисну кнопку від нещасливих випадків потрібно розміщувати в прихованому від зайвих очей місці, але вона повинна залишатись в доступному місці для використання у випадку протиправних дій.

Тривожна кнопка – чудовий варіант для безпеки будь-яких приміщень

Місто Київ – багатомасштабне, в ньому проживають люди багатьох національностей. Враховуючи ментальну особливість кожної з них, всі люди мають різне розуміння власної безпеки. Для декого краще мати особистого тілоохоронця, а хтось – прихильник системи відеоспостереження. Але для будь-якої людини наявність тривожної кнопки не буде зайвою. Її можна встановити не тільки у себе в квартирі, але і в магазині чи на складі, щоб гарантувати безпеку своєму бізнесу. Спеціалісти допоможуть вам продумати всі нюанси, наприклад, місцезнаходження кнопки. Якщо це магазин, то краще встановити її під прилавком, якщо ж склад – то оптимальним місцем розміщення стане кімната охорони.

З кожним роком шахраї та грабіжники стають хитрішими, але і прогрес не стоїть на місці. На сьогодні, завдяки безпровідним технологіям, можна активувати тривожну кнопку навіть не торкаючись до неї. Для цього використовуються спеціальні пульти, які можуть мати вид, наприклад, брелків.

У разі виникнення надзвичайної ситуації, після натиску кнопки, сигнал передається в центр відстеження. Після цього спеціалісти направляють групу реагування на місце для вирішення проблеми.

Тривожна кнопка – це чудовий варіант захисту для офісів та магазинів, лікарень та учбових закладів, кредитно-фінансових установ та приватних котеджів.

Установка кнопки тривожної сигналізації майстрами охоронної справи

Замовляючи послугу встановлення тривожної кнопки, ви гарантуєте будь-яким цінностям повне збереження. Адже, незважаючи на сучасні технології, шахраї не припинили своє існування, що призводить до крадіжок, тому по можливості кожному з нас необхідна установка кнопки тривожної сигналізації.

Процес установки не займе багато часу. Він проходить за визначеним алгоритмом:

  1. Перш за все проводяться розрахунки, які включають особливості планування приміщення, меблювання та інші особливості.
  2. Далі продумується кількість та місце розміщення.
  3. Відбувається безпосередньо монтаж тривожної кнопки.

Дуже важливо, щоб сигнал з кнопки передавався декількома каналами комунікації, оскільки при виході з ладу одного з них на допомогу прийдуть інші. Якщо вас зацікавила установка кнопки тривожної сигналізації, то ви сміливо можете звертатись до нас. Спеціалісти проконсультують вас за всіма питаннями, що вас цікавлять, дадуть слушні поради щодо охорони, попередньо вислухавши вас. Це дуже важливо, оскільки ми намагаємось підходити індивідуально до кожної ситуації й шукати найбільш оптимальне рішення всіх проблем клієнта, пов’язаних з охороною життя чи майна. Якщо ви приймаєте схвальне рішення і хочете встановити тривожну кнопку, то далі підписується договір, в якому прописуються всі нюанси, починаючи від способу охорони, закінчуючи часом виїзду групи реагування на об’єкт, що охороняється.

Перевагою тривожної кнопки так і залишається легкість у використанні, відсутність необхідності прийняття на роботу та навчання групи охоронців, працездатність кнопки за відсутності електроенергії на закріпленому об’єкті. Але варто пам’ятати, що все ж її повинна активувати людина. Це означає, що на об’єкті постійно хтось має знаходитись. Саме тому ми радимо використовувати дане пристосування в комплексі з іншими способами охорони, наприклад, системи відеоспостереження.

Не варто економити на власній безпеці, оскільки використання даного пристосування може запобігти великим втратам матеріального характеру. Якщо ви зацікавились цією послугою, телефонуйте спеціалістам нашої компанії. Вам із задоволенням дадуть відповідь на всі питання та пояснять особливості і принцип дії тривожної кнопки.

Зробивши замовлення на забезпечення охорони в нас, ви можете бути впевнені, що ваше життя та майно будуть у цілковитій безпеці.