info@ok-kardinal.com.ua

+380 (50) 489-2549 +380 (67) 573-9998
Системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження сьогодні дуже популярні. Якщо раніше їх встановлювали в основному біля магазинів та інших подібних торгових точок, то зараз люди все частіше, піклуючись про свою безпеку, встановлюють їх поблизу приватних будинків. Погодьтесь, дуже зручно на екрані свого комп’ютера чи телефону бачити все, що відбувається у вас вдома.
Встановлення системи відеоспостереження займає зовсім небагато часу, але при цьому користь від неї не змусить чекати на себе. Взагалі, по суті, система відеоспостереження – це сукупність багатьох робочих елементів, таких, як камери, кабелі-приєднувачі, центр управління, блок передачі інформації на смартфон чи віддалений комп’ютер. Замовити таку послугу з установкою можна в нас. При цьому ви назавжди відкинете в сторону всі хвилювання щодо безпеки вашого житла.
Комплектацію системи ви можете обрати самостійно чи разом із консультантом, він зможе доступно вам пояснити що і для чого потрібно, що можна замінити більш дешевими елементами, а на чому економити ні в якому разі не можна. Саме це є найважливішим при установці системи відеоспостереження, щоб надалі у вас не виникало несправностей в роботі та перешкод.

Переваги наших систем відеоспостереження:

надійність, перевірена роками та багатьма користувачами на особистому досвіді міцність та довговічність, які забезпечать можливість експлуатації за будь-яких погодних умов, незважаючи на сніг, дощ, інші катаклізми можливість установки автономного генератора, тобто навіть при перебоях в електромережі система буде працювати далі можливість зайти на центр управління в режимі он-лайн і бачити все, що відбувається у вас вдома на екрані свого смартфону досвідчена команда установників, котрі в подальшому будуть проводити додаткове технічне обслуговування та планову перевірку роботи наших систем
Питання та відповіді
Як швидко проходить установка системи відеоспостереження? Чи є якісь додаткові вимоги до місця установки?

З моменту вашого дзвінка до нас до моменту введення системи в експлуатацію мине не більше 3-5 днів. Тобто на все нам потрібна одна робоча неділя. За цей час з вами зв’яжеться наш консультант, він уточнить критерії замовлення та необхідну кількість камер. Потім приїде команда установників, котрі визначать, скільки камер реально зможуть перекрити вашу площу, чи є необхідність встановлювати додаткові точки відеоспостереження, що із супутніх товарів потрібно ще. Далі приїдуть установники з усім необхідним обладнанням і виконають установку у вас вдома. При цьому вас навчать, як користуватись нею і як керувати. Ви зможете все контролювати і регулювати самостійно.

Скільки коштують ваші послуги?

Тим, хто ще не стикався з нашою роботою, важливо розуміти, що частіш за все мова йде не про вартість послуги, а про вартість окремих елементів системи і введення її в експлуатацію. У порівнянні з ринковими цінами в нашому регіоні, ми можемо собі дозволити ставити ціну значно нижчу, оскільки все необхідне ми купуємо напряму у поставників, а отже без зайвої накрутки та відсотків. При цьому товар ми обираємо лише якісний, щоб у клієнтів не виникало ніяких проблем з їхньою роботою.

З чого складається стандартна система відеоспостереження?

Як таких стандартів в цій сфері немає і бути не може, оскільки всі елементи є окремим обладнанням, котре можна замінити і відремонтувати. Мінімальний набір при установці системи відеоспостереження складається із: декількох камер (внутрішніх та зовнішніх), відеореєстратора, монітора. Але, крім цього, ще є необхідні проводи, кріплення, кронштейни тощо. Також можна встановити передавач зображення та інші елементи для того, щоб контролювати те, що відбувається вдома в режимі он-лайн.

Монтаж систем відеоспостереження в Києві

Враховуючи рівень злочинності, який ми маємо на сьогодні в країні, кожному з нас варто замислитись про свою безпеку. Як часто ми чуємо з новин про те, що в когось обікрали будинок, поки всі були у відпустці чи навіть на роботі. В такому разі допомогти не завжди зможе навіть пильний сусід чи сторожова собака. Людський фактор – це людський фактор, його завжди можна обійти.

Системи відеоспостереження – найкращий спосіб убезпечити свою сім’ю та свій будинок

Існує хороший вихід із ситуації – встановити системи відеоспостереження у себе вдома чи на території, що потребує охорони. Важливо, щоб при цьому встановленням займались спеціалісти, які правильно відкалібрують зображення, встановлять точність нагляду, допоможуть розібратись з управлінням. Важливо, щоб ви самі розуміли, чого ви хочете від тієї системи, тому що встановлюють її з різною метою, і, відповідно, параметри обладнання підбираються абсолютно різні.

Частіш за все замовляють установку системи у випадках:

  • Якщо є необхідність спостерігати за будинком під час відпустки, відрядження, від’їзду чи просто тоді, коли нікого немає вдома.
  • Якщо у вашому будинку працює стороння людина, якій ви не завжди можете довіряти (наприклад, няня, домогосподарка). В такому випадку краще перестрахуватись і періодично наглядати, чим вона зайнята під час вашої відсутності.
  • Якщо у вас роблять ремонт вдома чи на подвір’ї, поки вас немає поруч.
  • Якщо ви не довіряєте своїм сусідам чи просто район, в якому ви живете, не славиться своєю надійністю.

Взагалі, система відеоспостереження зазвичай складається з декількох елементів. Ось основні з них:

  • Камери. Їх може бути, як правило, від 2-ох до 24-х. Вони можуть бути як приховані, так і встановлені на виду.
  • Відеореєстратор. Він обирається, виходячи із кількості камер та площі, яку необхідно перекрити відеоспостереженням.
  • Передавач відео. Потрібен, якщо ви хочете мати можливість спостерігати за тим, що відбувається, в режимі он-лайн.
  • Монітор. Для зручного перегляду і прокрутки знятого системами відеоспостереження відео. Тут взагалі можна використовувати будь-який, котрий ви вважатимете за потрібний.
  • Комплектуючі. Серед них – кронштейни, кріплення, кабелі, затяжки, тримачі, підсвічування тощо.

Кожний з цих елементів є самостійним, його можна замінити та встановити інший. Тому все робиться з урахуванням ваших побажань, винятково виходячи із ваших потреб та фінансових можливостей.

Охоронні системи відеоспостереження: історія розвитку

Почалось все з того, що у когось з’явилась необхідність таємно за кимось спостерігати, при цьому не потрапляючи в поле зору об’єкта і не видаючи себе. Але то було далеке 19 століття і відеокамер тоді не існувало. Були лише перші примітивні фотоапарати, які дуже довго робили знімок і про високу якість мови йти не могло. Робилось декілька знімків підряд (наскільки це взагалі було можливо), таким чином при швидкому перегортанні цих фото створювалась рухома картинка. Далі йшли 1940-50-ті роки і винахід першої в світі відеокамери. Задачі приватних детективів дещо спростились. Але не настільки, як хотілось би.

Дещо пізніше ідею детективів підхопили журналісти, футбольні вболівальники та інші. За наявності відеозйомки багато конфліктних питань вирішувались швидко і без проблем.

Далі камери почали встановлювати для охорони конкретних місць від посягань зі сторони. Будь-яка людина, розуміючи, що вона знаходиться під відеоспостереженням, декілька разів подумає, як вчинити, а як ні. Це справляє хороший ефект на позитивне виховання культурної спільноти в цілому.

Охоронні системи відеоспостереження як такі з’явились значно пізніше. Люди почали розуміти, що немає надійнішої охорони будь-якого приміщення чи території, ніж відеоспостереження. Початково було поширеним встановлювати відеокамери біля магазинів, ринків, торгових павільйонів. Навіть сам зовнішній вигляд камери змусить грабіжника задуматись, чи варто щось красти.

Також наявність системи охоронного відеоспостереження значно полегшить роботу поліцейських при пійманні зловмисника. Дуже багато разів практика показувала, що навіть найточніший фоторобот не може порівнятись із відеофіксацією злочинця. Декілька десятків років в кримінології, яку вивчають поліцейські, окреме місце надається саме фото- й відеофіксації. Їм присвячені книги та великі наукові роботи. Установці та правильному монтажу системи відеоспостереження вчать цілі кафедри правоохоронних вузів.

Але це, коли йде мова про серйозні речі та злочини. Можливо, ви навіть у думках такого не хочете допускати. Просто ви власник невеликого літнього кафе, в якому часто відбуваються бійки, б’ється посуд тощо. Погодьтесь, вимагати відшкодування збитку значно легше, маючи на руках відео того, що відбувалось. Чи навіть просто спостерігаючи за тим, що відбувається у вашому закладі зі сторони, вам вдасться уникнути багатьох неприємних інцидентів.

Встановлення і монтаж системи відеоспостереження від справжніх професіоналів

В будь-якому випадку, якщо вам потрібні системи відеоспостереження, звертайтесь до нас. Наша команда зможе швидко та якісно здійснити установку системи будь-якої складності. При цьому установка та монтаж системи відеоспостереження обійдеться в рази дешевше, ніж навіть просте підключення до пульту охорони в Києві.

Щодо монтажу та встановлення хотілось би трохи уточнити. Для нас немає нічого складного та нереального. Часто доводиться працювати на складних рельєфах, висотних будинках, пересіченій місцевості. Будьте певні, нашою роботою ви будете задоволені на сто відсотків.